O firmie

Polska Szkoła Etykiety zajmuje się dostarczaniem wiedzy i rozwiązań z dziedziny savoir-vivre’u i etykiety w biznesie, dress code’u, wystąpień publicznych i dziedzin pokrewnych. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń oraz przygotowywaniu strategii komunikacyjnych, wizerunkowych i marketingowych, skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów.

Powstanie Polskiej Szkoły Etykiety to kolejny etap rozwoju mojej działalności. Od kilku lat prowadzę szkolenia i doradzam z zakresu przywołanych wyżej dziedzin. Od ponad dekady pracuję w roli konferansjera, reprezentując firmy i instytucje podczas najważniejszych wydarzeń. W tym czasie zaufały mi setki ludzi. Z mojej wiedzy skorzystali właściciele i prezesi firm, menedżerowie i politycy. Dzieliłem się nią także z pracownikami międzynarodowych korporacji, banków, studentami i uczniami.

W Polskiej Szkole Etykiety zgromadziłem znakomitych ekspertów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i do jego potrzeb podchodzimy z dużą starannością. Dodajemy energii do działania, wskazujemy kierunek rozwoju oraz gwarantujemy poczucie pewności i bezpieczeństwa wynikające ze znajomości zasad etykiety. To niezbędne w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

W swojej pracy nawiązuję do najlepszych polskich tradycji: najświetniejszych czasów I Rzeczpospolitej, gdy słynęliśmy w świecie z gościnności, tolerancji, demokratycznego charakteru rządów, otwartości na świat. Dla mnie polskość zawsze oznaczała otwartość i szacunek dla innych. Chcę, by tak było nadal.

Wojciech S. Wocław
dyrektor generalny
Polskiej Szkoły Etykiety